Restaurátorství | Rekonstrukce | Správa objektů - VAS v.o.s.

Podporujeme

Firemní filozofie společnosti VAS v.o.s. zahrnuje i společenskou odpovědnost a filantropii.

VAS v.o.s. finančně podporuje a dlouhodobě spolupracuje s OPS Pomocné tlapky o.p.s., která se věnuje výcviku a speciální přípravě asistenčních psů pro pomoc zdravotně postiženým.

Podporujeme    Podporujeme    Podporujeme    Podporujeme

VAS v.o.s. pomáhá dětskému domovu v Krásné Lípě a dětem z dětského domova v Praze 5 – Zbraslavi. Pro tyto děti organizujeme dětské dny, vánoční besídky a sportovní aktivity. Těmto dětem sponzorujeme také účast na dětských letních táborech.

Podporujeme    Podporujeme    Podporujeme

Podporujeme i Nadační fond Asante Kenya založený moderátorkou Lejlou Abbasovou a projekty tohoto fondu, jako jsou benefiční divadelní představení nebo projekt MEDELA, který pomáhá znevýhodněným dětem po celém světě.

Společnost podporuje občanské sdružení Klub nemocných cystickou fibrózou s cílem pomoci zlepšovat kvality života nemocných a zvyšovat informovanosti veřejnosti o tomto onemocnění.

Zaměstnanci společnosti VAS v.o.s. likvidovali následky ničivých povodní, v Novoměstském Mánesu, areálu LTC Zbraslav a na základní škole Lyčkovo náměstí v Praze 8. Veškeré práce při likvidacích vykonávali zcela zdarma.

 
 
 
Všechna práva vyhrazena, Copyright 2012 - 2024 VAS v.o.s. | e-mail: vas@vas-vos.cz