Restaurátorství | Rekonstrukce | Správa objektů - VAS v.o.s.

LTC Zbraslav - Sportovní činnost

Naším hlavním cílem je poskytnout hráči komplexní tréninkovou péči. Zároveň nabídnout vzdělávací program či jiné vyžití jako součást tréninkového procesu. Hlavním smyslem je poskytnout dětem a hráčům kromě kvalitního tréninku i jiný zábavný program a docílit tak toho aby sem rády chodily. Pokud je tenis bude bavit, tak se zvýší i efektivita tréninkového procesu.

Naším neméně významným cílem je také přivézt co nejvíce dětí ke sportu, který budou moci provozovat po celý život. Tenis je ideální způsob sportovního vyžití. Kombinuje v sobě krásy individuálního sportu a zároveň díky skupinové formě tréninku umožňuje dětem strávit odpoledne v klubu společně s novými kamarády. Ne každý může být nový Federer, ale příjemné zážitky a dobrý pocit ze hry si odnese každý. To je také naším hlavním cílem, aby se děti k nám těšily a to nejen na trénink, ale i na své kamarády. Naše heslo zní „trénink hrou".

Snažíme se o rozvoj celé osobnosti člověka. Učíme hráče hodnotám, morálce, vytrvalosti a jiným vlastnostem, které jim dopomohou k úspěchu i v soukromém životě.

Náš program zahrnuje nejen tenisový trénink, ale i všeobecnou tělesnou výchovu, která je důležitá pro všeobecnou motorickou dovednost dětí. Klademe důraz na celkový tělesný rozvoj a snažíme se tak přispět k harmonickému vývoji dětí a zvyšování jejich sebedůvěry. Klademe důraz na celkový tělesný rozvoj.

Podrobnosti na www.ltczbraslav.cz

 
 
 
Všechna práva vyhrazena, Copyright 2012 - 2024 VAS v.o.s. | e-mail: vas@vas-vos.cz