Restaurátorství | Rekonstrukce | Správa objektů - VAS v.o.s.

O společnosti

Veřejně obchodní společnost VAS vznikla v roce 1993.

Hlavním oborem činnosti společnosti je provádění rekonstrukcí historických objektů, komplexní provedení technicko-administrativního zabezpečení projektu a samotné restaurátorské práce všech oborů a specializací. Na tyto činnosti navazuje komplexní realizace staveb zahrnující výstavbu objektů a rekonstrukce stávajících, dodávky staveb na klíč, opravy a revitalizace staveb a rekonstrukce interiérů. Společnost VAS již od svého vzniku také nabízí a provádí zajištění správy a údržby objektů.

Společnost VAS v.o.s. působí na celém území České republiky, především pak v hlavním městě Praze a ve středních Čechách a realizuje zakázky pro soukromé investory i pro státní sektor. V průběhu uplynulých dvaceti tří let si společnost dokázala vybudovat stabilní tým pracovníků, s odpovídající odbornou kvalifikací, profesními zkušenostmi a s renomé profesionálů v daných oborech činnosti. Naší nejlepší vizitkou a zároveň i doporučením jsou realizované projekty. Přehled naleznete na samostatné stránce Reference. Veřejně obchodní společnost VAS je certifikována a používá systém řízení jakosti ISO 9001 a ISO 14001.

Od roku 2004 je společnost provozovatelem Hotelu LTC Praha a tenisového klubu s areálem LTC Zbraslav v Praze – Zbraslavi. Provoz tenisového klubu je celoroční s možností využití nafukovacích tenisových hal v zimních měsících. Krytá multifunkční hala je vhodná i pro další halové sporty.

Nejen naši zákazníci a jejich projekty jsou pro nás důležité a všem věnujeme maximální péči. Firemní filozofie společnosti zahrnuje i společenskou odpovědnost a tak je zcela na místě, že VAS v.o.s. podporuje i řadu charitativních projektů.

Těším se na obchodní jednání s Vámi.

Naďa Kalinovská Vanišová
statutární zástupce společnosti

 
 
 
Všechna práva vyhrazena, Copyright 2012 - 2024 VAS v.o.s. | e-mail: vas@vas-vos.cz