Restaurátorství | Rekonstrukce | Správa objektů - VAS v.o.s.

LTC Zbraslav

Areál LTC Zbraslav je situován na jižním okraji Prahy v městské části Zbraslav při levém břehu řeky Vltavy. K dispozici je zde hotel s kamerově hlídaným parkovištěm a sportovní centrum s tenisovými kurty. V areálu je pro Vás připraveno 5 dvorců (3 antukové, 2 kurty s pevným povrchem decoturf) a multifunkční hala. Provoz klubu je celoroční a tak v zimních měsících máme k dispozici nafukovací haly. Pro všechny návštěvníky je připraveno sportovní zázemí se sportovním barem, šatnami a sociálním zařízením.

Na recepci je pro všechny návštěvníky připraven bohatě zásobený bar, který nabízí široké možnosti občerstvení. K dispozici je také letní terasa s pěkným výhledem na areál. Samozřejmostí je pokrytí restaurační části a hotelu Wi-Fi. V recepci Vás rádi přivítáme a poskytneme veškeré informace.

V našem klubu se tenisu může věnovat každý a v každém věku. Připravujeme zde nejen hráče, kteří mají závodní ambice, ale i ostatní děti či dospělé, kteří se chtějí věnovat bílému sportu pouze rekreačně.

Velký důraz klademe na kvalitní kondiční přípravu, která je v českých poměrech velmi zanedbávána. U těch nejmenších se zaměřujeme především na všeobecný motorický rozvoj, který je v tomto věku mnohem důležitější než samotný tenisový trénink.

Ovšem tenis není jediný sport, který můžete u nás provozovat. Díky kryté multifunkční hale máte možnost si vyzkoušet i řadu jiných sportů.

Podrobnosti na www.ltczbraslav.cz

 
 
 
Všechna práva vyhrazena, Copyright 2012 - 2024 VAS v.o.s. | e-mail: vas@vas-vos.cz